CS-GRA180PX
Li-ion
2500mAh / 45.00Wh
18.0V
Black
97.90 x 94.10 x 73.15mm
392.0g / 13.83oz
CS-GRA180PX
Li-ion
2500mAh / 45.00Wh
18.0V
Black
97.90 x 94.10 x 73.15mm
392.0g / 13.83oz
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип аксесоарАкумулатор
Тип аксесоарАкумулатор
Химически съставLithium
Химически съставLithium
Волтаж18 V
Волтаж18 V
Капацитет2500 mAh
Капацитет2500 mAh
Тегло0.39кг
АтрибутСтойност
Капацитет (mAh)2500
Напрежение (V)18 V
Съвместимо устройствоГрадинска техника
ОригиналнаСъвместима
Енергия (Wh)45 Wh
С инструментиНе
Гаранция (months)12 мес.
Тегло0.39кг
Резервна батерия за Gardena EasyCut Li-18/50 и акумулаторни ножици
Поддържайте вашия безжичен тример Gardena в отлична форма с тази висококачествена резервна батерия от Cameron Sino. Тя е проектирана като директен заместител на оригиналната батерия на Gardena, осигурявайки 18V и 2500mAh за удължено време на работа, така че да завършите градинските задачи без прекъсване.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение18V